G-ZBPZ4Q2C9J
چلو کباب کوبیده
جدید

چلو کباب کوبیده

0ریال
کد محصول: rs-cs-004
وضعیت انبار: در انبار

مشخصات کوتاه محصول

کباب کوبیده از محبوب ترین نوع کباب ها می توان به کباب کوبیده اشاره کرد که از دیر و باز پای آن به سفره های ایرانی باز شده که انواع متفاوتی از کباب کوبیده در رستوران مجتمع سحر به مشتریان عزیز ...

کباب کوبیده از محبوب ترین نوع کباب ها می توان به کباب کوبیده اشاره کرد که از دیر و باز پای آن به سفره های ایرانی باز شده که انواع متفاوتی از کباب کوبیده در رستوران مجتمع سحر به مشتریان عزیز سرو می شود.

کباب کوبیده را می‌توان با گوشت‌های مختلفی همانند: گوشت گوسفند، گاو و مرغ درست کرد. محبوب‌ترین کباب کوبیده، کباب کوبیدهٔ تهیه شده با گوشت گوسفند با مقداری چربی است که طعم پیاز موجود در آن مناسب باشد.

نحوه سرو

ادویه مناسب هنگام استفاده از این کباب سماق است که طعم ترش مزه‌ای به آن می‌دهد. این کباب به دو صورت همراه با نان یا همراه با برنج سرو می‌شود.

پیشینه

این طور که میرزا محمدرضا معتمدالکتاب نویسنده کتاب تاریخ قاجار نوشته، پای کباب را ناصرالدین شاه به ایران باز کرد. می‌گویند به دستور شخصی ناصرالدین شاه که اصلیتی قفقازی داشته و نوعی غذای قفقازی به ایران وارد شده‌است که بعدها آشپزهای درباری شیوه پخت آن را کمی تغییر داده‌اند و کباب امروزی به عنوان یک غذای کاملاً ایرانی ماندگار شده‌است.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید